Zobrazit ostatní produkty v kategorii
Kód R21125

Komínová trubka CIKO pevná plast 0,5m 125mm

Pevné plastové vložky Ricom délky 0,5 m průměru 125 mm, používané v systému CIKO GAS jsou vyráběné ze speciálních plastů, spojovány hrdlovými spoji.
Akční cena
577 Kč
477 Kč bez DPH
Položka skladem
Množství:
Ks

Komínová trubka CIKO pevná plast 0,5m 125mm

Pevné plastové vložky Ricom délky 0,5 m průměru 125 mm, používané v systému CIKO GAS jsou vyráběné ze speciálních plastů, spojovány hrdlovými spoji.

R - Trubka pevná (80mm, 110mm, 125mm, 160mm)

Při provozu nízkoteplotních a kondenzačních kotlů vznikají agresivní kondenzáty obsahující kyseliny. Z tohoto důvodu jsou na vlastnosti materiálů použitých k výrobě komínových vložek kladeny vysoké požadavky z hlediska jejich chemické odolnosti, tepelné propustnosti, plynotěsnosti atd. Jako nejlepší řešení se nabízejí plastové vložky Ricom, používané v systému CIKO® GAS, vyráběné ze speciálních konstrukčních plastů, jejichž nízká hmotnost a technické řešení na bázi hrdlových spojů umožňují snadnou a rychlou instalaci.

Plastové vnitřní vložky a tvarovky systému CIKO® GAS jsou vzájemně spojovány hrdlovými spoji. Do hrdlových spojů vložené těsnění zaručuje absolutní těsnost systému proti spalinám a stékajícímu kondenzátu a umožňuje jak podtlakový, tak i přetlakový provoz. V tomto systému najde uplatnění dvoubřité těsnění z vysoce kvalitního, pro použití v komínových vložkách vyvinutého silikonového elastomeru. Při montáži komínových systémů hraje velkou roli jejich váha. Plastové komponenty používané v systému CIKO® GAS vynikají vůči konkurenčním materiálům svou nízkou hmotností a nízkou tepelnou propustností.

Nízká tepelná prostupnost znamená dobré izolační vlastnosti. Tato vlastnost v kombinaci s použitou sílou stěny jednotlivých komponentů snižuje množství odevzdaného tepla do okolí komínové vložky na minimum.

Materiál plastových vložek Ricom se vyznačuje téměř neomezenou životností, extrémní odolností vůči agresivním kondenzátům, UV-záření a vysokou tepelnou stálostí. Mechanické a chemické vlastnosti tohoto materiálu jsou nastaveny podle speciálních požadavků na komínové vložky.

Plastové vložky se dodávají ve dvou základních provedeních:

pevné a flexibilní

Vyrobena z vysoce odolného plastu, určená pro odvod spalin s maximální teplotou 120°C.

Při montáži jsou vzájemně spojovány hrdlovými spoji se silikonovým těsněním. Barva transparentní.

Rozměry:
? 80mm, délky 0,5m, 1,0m a 2,0m
? 110mm, délky 0,5m, 1,0m a 2,0m
? 125mm, délky 0,5m, 1,0m a 2,0m
? 160mm, délky 0,5m, 1,0m a 2,0m

Technické parametry
Průměr průduchu
125 mm
Hmotnost
0.75
Dotaz na produkt Komínová trubka CIKO pevná plast 0,5m 125mm
Jméno a Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Text obrázku:
kod
ajax_load
ajax_load