Zobrazit ostatní produkty v kategorii
Kód R10160

Komínové koleno CIKO plast 87,5° 160mm

Slouží pro připojení kouřovodu od kotlů pod úhlem 87,5°, kde je odvod kondenzátu řešen v rámci kotle a ne v rámci komínového průduchu 160mm.
Akční cena
1 206 Kč
997 Kč bez DPH
Položka skladem
Množství:
Ks

Komínové koleno CIKO plast 875° 160mm

Slouží pro připojení kouřovodu od kotlů pod úhlem 87,5°, kde je odvod kondenzátu řešen v rámci kotle a ne v rámci komínového průduchu 160mm.

RK - Koleno 87,5° (80mm, 110mm, 125mm, 160mm)

Vyrobena z vysoce odolného plastu, určená pro odvod spalin s maximální teplotou 120°C.

Slouží pro připojení kouřovodu od kotlů pod úhlem 87,5°, kde je odvod kondenzátu řešen v rámci kotle a ne v rámci komínového průduchu – např. kondenzační kotle.

Při provozu nízkoteplotních a kondenzačních kotlů vznikají agresivní kondenzáty obsahující kyseliny. Z tohoto důvodu jsou na vlastnosti materiálů použitých k výrobě komínových vložek kladeny vysoké požadavky z hlediska jejich chemické odolnosti, tepelné propustnosti, plynotěsnosti atd. Jako nejlepší řešení se nabízejí plastové vložky Ricom, používané v systému CIKO® GAS, vyráběné ze speciálních konstrukčních plastů, jejichž nízká hmotnost a technické řešení na bázi hrdlových spojů umožňují snadnou a rychlou instalaci.

Plastové vnitřní vložky a tvarovky systému CIKO® GAS jsou vzájemně spojovány hrdlovými spoji. Do hrdlových spojů vložené těsnění zaručuje absolutní těsnost systému proti spalinám a stékajícímu kondenzátu a umožňuje jak podtlakový, tak i přetlakový provoz. V tomto systému najde uplatnění dvoubřité těsnění z vysoce kvalitního, pro použití v komínových vložkách vyvinutého silikonového elastomeru. Při montáži komínových systémů hraje velkou roli jejich váha. Plastové komponenty používané v systému CIKO® GAS vynikají vůči konkurenčním materiálům svou nízkou hmotností a nízkou tepelnou propustností.

Nízká tepelná prostupnost znamená dobré izolační vlastnosti. Tato vlastnost v kombinaci s použitou sílou stěny jednotlivých komponentů snižuje množství odevzdaného tepla do okolí komínové vložky na minimum.

Vyrobena z vysoce odolného plastu, určená pro odvod spalin s maximální teplotou 120°C. Používá se pro připojení kouřovodu na trubní systém komínového průduchu.

Materiál plastových vložek Ricom se vyznačuje téměř neomezenou životností, extrémní odolností vůči agresivním kondenzátům, UV-záření a vysokou tepelnou stálostí. Mechanické a chemické vlastnosti tohoto materiálu jsou nastaveny podle speciálních požadavků na komínové vložky.

Dodáváno v ? 80mm, 110mm, 125mm a 160mm.

Technické parametry
Průměr průduchu
160 mm
Hmotnost
0.5
Dotaz na produkt Komínové koleno CIKO plast 87,5° 160mm
Jméno a Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Text obrázku:
kod
ajax_load
ajax_load