Zobrazit ostatní produkty v kategorii
Kód R25100

Komínový CIKO T-kus plast 100mm

Slouží pro připojení kouřovodu od kotlů, případně jako revizní otvor. Určený pro průměr 100mm s maximální teplotou spalin 120°C.
Akční cena
822 Kč
679 Kč bez DPH
Položka skladem
Množství:
Ks

Komínový CIKO T-kus plast 110mm

Slouží pro připojení kouřovodu od kotlů, případně jako revizní otvor. Určený pro průměr 110mm s maximální teplotou spalin 120°C.

RT - T-kus (80mm, 110mm, 125mm, 160mm)

Při provozu nízkoteplotních a kondenzačních kotlů vznikají agresivní kondenzáty obsahující kyseliny. Z tohoto důvodu jsou na vlastnosti materiálů použitých k výrobě komínových vložek kladeny vysoké požadavky z hlediska jejich chemické odolnosti, tepelné propustnosti, plynotěsnosti atd. Jako nejlepší řešení se nabízejí plastové vložky Ricom, používané v systému CIKO® GAS, vyráběné ze speciálních konstrukčních plastů, jejichž nízká hmotnost a technické řešení na bázi hrdlových spojů umožňují snadnou a rychlou instalaci.

Plastové vnitřní vložky a tvarovky systému CIKO® GAS jsou vzájemně spojovány hrdlovými spoji. Do hrdlových spojů vložené těsnění zaručuje absolutní těsnost systému proti spalinám a stékajícímu kondenzátu a umožňuje jak podtlakový, tak i přetlakový provoz. V tomto systému najde uplatnění dvoubřité těsnění z vysoce kvalitního, pro použití v komínových vložkách vyvinutého silikonového elastomeru. Při montáži komínových systémů hraje velkou roli jejich váha. Plastové komponenty používané v systému CIKO® GAS vynikají vůči konkurenčním materiálům svou nízkou hmotností a nízkou tepelnou propustností.

Nízká tepelná prostupnost znamená dobré izolační vlastnosti. Tato vlastnost v kombinaci s použitou sílou stěny jednotlivých komponentů snižuje množství odevzdaného tepla do okolí komínové vložky na minimum.

Materiál plastových vložek Ricom se vyznačuje téměř neomezenou životností, extrémní odolností vůči agresivním kondenzátům, UV-záření a vysokou tepelnou stálostí. Mechanické a chemické vlastnosti tohoto materiálu jsou nastaveny podle speciálních požadavků na komínové vložky.

Vyrobena z vysoce odolného plastu, určená pro odvod spalin s maximální teplotou 120°C.

Slouží pro připojení kouřovodu od kotlů, případně jako revizní otvor.

Dodáváno v ? 80mm, 110mm, 125mm a 160mm.

Technické parametry
Průměr průduchu
100 mm
Hmotnost
0.3
Dotaz na produkt Komínový CIKO T-kus plast 100mm
Jméno a Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Text obrázku:
kod
ajax_load
ajax_load