Zobrazit ostatní produkty v kategorii
Kód R16100

Komínový revizní T-kus CIKO 100mm

Slouží jako revizní otvor komínového průduchu. Určený pro průměr 100mm s maximální teplotou spalin 120°C.
Akční cena
1 032 Kč
853 Kč bez DPH
Položka skladem
Množství:
Ks

Komínový revizní T-kus CIKO 110mm

Slouží jako revizní otvor komínového průduchu. Určený pro průměr 110mm s maximální teplotou spalin 120°C.

RRT - Revizní kus šroubovací (80mm, 110mm, 125mm, 160mm)

Při provozu nízkoteplotních a kondenzačních kotlů vznikají agresivní kondenzáty obsahující kyseliny. Z tohoto důvodu jsou na vlastnosti materiálů použitých k výrobě komínových vložek kladeny vysoké požadavky z hlediska jejich chemické odolnosti, tepelné propustnosti, plynotěsnosti atd. Jako nejlepší řešení se nabízejí plastové vložky Ricom, používané v systému CIKO® GAS, vyráběné ze speciálních konstrukčních plastů, jejichž nízká hmotnost a technické řešení na bázi hrdlových spojů umožňují snadnou a rychlou instalaci.

Plastové vnitřní vložky a tvarovky systému CIKO® GAS jsou vzájemně spojovány hrdlovými spoji. Do hrdlových spojů vložené těsnění zaručuje absolutní těsnost systému proti spalinám a stékajícímu kondenzátu a umožňuje jak podtlakový, tak i přetlakový provoz. V tomto systému najde uplatnění dvoubřité těsnění z vysoce kvalitního, pro použití v komínových vložkách vyvinutého silikonového elastomeru. Při montáži komínových systémů hraje velkou roli jejich váha. Plastové komponenty používané v systému CIKO® GAS vynikají vůči konkurenčním materiálům svou nízkou hmotností a nízkou tepelnou propustností.

Nízká tepelná prostupnost znamená dobré izolační vlastnosti. Tato vlastnost v kombinaci s použitou sílou stěny jednotlivých komponentů snižuje množství odevzdaného tepla do okolí komínové vložky na minimum.

Slouží jako revizní otvor komínového průduchu.Materiál plastových vložek Ricom se vyznačuje téměř neomezenou životností, extrémní odolností vůči agresivním kondenzátům, UV-záření a vysokou tepelnou stálostí. Mechanické a chemické vlastnosti tohoto materiálu jsou nastaveny podle speciálních požadavků na komínové vložky.

Dodáváno v ? 80mm, 110mm, 125mm a 160mm.

Technické parametry
Průměr průduchu
100 mm
Hmotnost
0.9
Dotaz na produkt Komínový revizní T-kus CIKO 100mm
Jméno a Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Text obrázku:
kod
ajax_load
ajax_load